PROJELER

Aydın Park Evleri

73 yıllık tecrübemizi ve şirket geleneğimizi, yenilenen markamızla Tirebolu İlçesi ve çevresinde Hayallerinizi İnşa Etmek için her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar üretmeye devam etmekteyiz.

İşte bu yapılardan biri olan Aydın Park Evleri Projesini 2017 yılının Ocak ayında sizler için en iyisi ve en güzeli olsun diye inşasına başladık.

Harşit Vadisinden Denize uzanan manzarası ile Aydın Park Evleri 3 + 1 dairelerle Sizlere Huzurlu Yaşamı sunuyor. 145 m2 dairelerde oturma fırsatı sizin de olabilir! 80 Daire ve 12 İş Yerinden ibaret olan Projemiz Tirebolu’nun yeni yerleşim mekanı ve cazibe merkezi haline gelecek!

Geniş oda hacmi ve ferah tasarımları ile sizlerin yaşam seviyenizi yükseltecek olan Aydın Park Evleri Tirebolu‘nun doğasıyla sizleri buluşturmayı amaçlıyor.

Cazip fiyat avantajları, Çocuk Oyun ve Oturma Alanları, Otoparkları, Güvenlik Sistemleri gibi teknik özelliklere sahip olan yeni projemizde siz de yerinizi alabilirsiniz.

Aydın Park Evleri Projesinde kullanılan birinci sınıf malzemeler ve Standartlara uygun yapısı ile Hayalinizi İnşa Ediyoruz.

Devam Etmekte Olan Aydın Park Evleri Projesi İçin Satış Ofisimizi ziyaret edebilir, kurumsal web sitemizden detaylı bilgi alabilir veya irtibat telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz!

Geç kalmayın fiyatlar ve özellikler için hemen bizimle iletişime geçin!

İrtibat Telefonu: 0533 634 00 61

Kurumsal İnternet Sitemiz: tireboluaykar.com

Satış Ofisi ve Proje Adresi: Demirci Mahallesi, Şehit Üsteğmen Mücahit Kulak Caddesi, No: 20. Tirebolu / Giresun

Yazıyı Beğendiniz mi?

Harika
0
İyi
0
İdare Eder
0
Emin Değilim
0
Berbat
1

Diğerlerine de Göz At

Yoruma Kapalı